Twitter

Американця, який убив 12 людей на прем'єрі "Бетмена", не засудили до смертної кари

  Окружний суд міста Сентенніал засудив Джеймса Холмса, визнаного винним у масовому розстрілі відвідувачів кінотеатру у місті Аврора, до довічного ув'язнення без права на звільнення.

  Як повідомляє BBC Україна, раніше суд присяжних, що розглядав справу, не зміг ухвалити одноголосне рішення щодо Джеймса Холмса. Присяжні мали вибрати між стратою і довічним ув'язненням. Смертна кара загрожувала підсудному тільки у тому випадку, якщо б рішення присяжних було одноголосним.

  27-річний Джеймс Холмс, колишній студент-невролог, убив 12 людей і поранив 70 під час нічного показу фільму "Бетмен" у місті Аврора, штат Колорадо. Його захист стверджував, що під час нападу він був психічно хворий, але прокурори, визнаючи недугу підсудного, заявляли, що він здатен нести відповідальність за свої дії. Присяжні погодилися з цією точкою зору.

  Нагадаємо, нещодавно у місті Нешвіл у штаті Теннессі душевнохворий прийшов на фільм "Божевільний Макс", маючи з собою сокиру, рушницю і балончик з перцевим газом. Під час сеансу він відкрив вогонь, але ні в кого не влучив. Агресор поранив одну людину сокирою і задав неприємних відчуттів ще трьом людям, розпиливши газ.

  Попередній матеріал
  Квіт: Необхідно продовжити процес скорочення неефективних вишів
  Наступний матеріал
  Тривалий масивний обстріл Мар'їнки: двоє військових зазнали поранень
  Теги:
  Loading...