Американський міноносець завтра увійде в Чорне море

  3 квітня в Чорне море зайде американський ескадрений міноносець - "Jason Dunham", оснащений новітньою керованою зброєю, який буде виконувати завдання щодо підвищення морської безпеки і стабільності в регіоні.

  Таке зазначається в офіційному повідомленні Шостого флоту США, який базується в Середземномор'ї, передає видання Gazeta.ua.

  "Ескадрений ракетний есмінець класу "Арлі Берк" "Jason Dunham" увійде в Чорне море 3 квітня 2015, з метою сприяння миру і стабільності в регіоні", - так зазначили на сайті флоту .

  Також у повідомленні йдеться, що присутність корабля в Чорному морі буде демонструвати "прихильність Сполучених Штатів тісній співпраці з союзниками для підвищення морської безпеки та стабільності, готовності та військово-морського потенціалу, а також нашу прихильність зміцненню миру і стабільності для наших союзників по НАТО в регіоні".

  Повідомляєтьсмя, що ескадрені міноносці типу "Арлі Берк" оснащені керованою ракетною зброєю четвертого покоління. Безпосередньо есмінець "Jason Dunham" був побудований і спущений на воду в серпні 2009 року. До складу його екіпажу входять 380 військових моряків, в тому числі, офіцерів, унтер-офіцерів і персонал рядового та сержантського складу.

  Попередній матеріал
  Путін намагається розділити єдність Євросоюзу – радник Яценюка
  Наступний матеріал
  В Україні стартував весняний призов – строковиків до АТО обіцяють не посилати

  В Чорне море ввійшов американський есмінець

  У Чорне море направляється американський есмінець з системою протиракетної оборони

  Американський есмінець Truxtun вийшов із болгарського порту

  Американський ракетний есмінець гарантуватиме стабільність у Чорному морі