unian.ua

Американський міністр назвала Росію головною загрозою нацбезпеці США

  Росія нині є головною загрозою національній безпеці Сполучених Штатів, у зв'язку з цим необхідно нарощувати американську військову присутність у Європі.

  Про це заявила міністр ВПС США Дебора Джеймс після відвідування ряду американських союзників по НАТО в Європі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я вважаю, що Росія є найбільшою загрозою", - цитує британська газета The Guardian заяву міністра журналістам. За її словами, зараз США вже вживають заходів щодо нарощування свого військового персоналу і техніки в європейських країнах у відповідь на "турбуючі" дії з боку Росії.

  "Не залишається часу на те, щоб просто сигналізувати про брак сил реагування на ці російські дії", - підкреслила міністр. Вона висловила розчарування з приводу того, що тільки чотири з 28 країн НАТО погодилися на збільшення витрат на оборону до 2% ВВП.

  Джеймс визнала, що сьогодні Європа стикається з економічними та міграційними проблемами, однак зазначила, що інтереси Північноатлантичного альянсу та його асоційованих членів мають бути пріоритетними. Вона повідомила, що ВПС США докладають зусиль до того, щоб позбутися залежності від Росії в галузі використання російських ракетних двигунів РД-180, а також до посилення своєї кібербезпеки.

  Попередній матеріал
  Італійського екс-прем'єра Берлусконі засудили до трьох років ув'язнення
  Наступний матеріал
  Столичним полісменам уперше довелося дістати табельну зброю
  Теги:
  Loading...