hronika.info

Американський експерт пояснив, чому бойовики припинили вогонь на Донбасі

  Припинення вогню і перемир'я на Донбасі можуть бути пов'язані з бажанням президента Росії Володимира Путіна відвернути увагу західних політиків від ситуації на сході України і не означають завершення війни.

  Таку думку висловив в інтерв'ю "Апострофу" американський аналітик, екс-заступник держсекретаря США Строуб Телботт, повідомляє "Укрінформ".

  "Припинення вогню - не те саме, що мир. Особливо з урахуванням непередбачуваності наступного кроку Кремля. Останнє поліпшення ситуації з обстрілами є радше спробою заспокоїти Захід, а не бажанням повністю закінчити війну", - вважає він.

  За словами дипломата, "це потрібно Путіну не тільки напередодні Генеральної асамблеї ООН, а і з огляду на те, що незабаром Європейський Союз розглядатиме питання санкцій щодо Росії".

  "Цілком можливо, що припинення вогню - спроба відвернути увагу західних політиків. Таким чином, країни, лояльні до РФ, які раніше не хотіли підтримувати обмежувальні заходи у зв'язку з власними економічними втратами, отримають додатковий аргумент для переконання інших членів ЄС - вони будуть активно використовувати факт дотримання режиму тиші ", - додав Телботт.

  Нагадаємо, у п'ятницю, 4 вересня, прес-секретар представника України на переговорах Леоніда Кучми Дарина Оліфер заявила, що в зоні проведення АТО на Донбасі режиму припинення вогню дотримуються обидві сторони конфлікту.

  Попередній матеріал
  Чехія та Німеччина поновили перевірки документів на спільних із Австрією кордонах
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії оголосили надзвичайний стан через пожежі