lenta.ru

Американські солдати випробовують "форму-невидимку"

  В американські військові частини надійшли для випробувань нові камуфляжні костюми, що дозволяють робити солдат на полі бою практично невидимими.

  Про це повідомляє The Mail. Згідно з повідомленням, протягом року буде випробовуватися 10 модифікацій "адаптивного камуфляжу" - таку робочу назву отримало нове обмундирування.

  Польова форма робиться з особливого метаматеріалу. При її виготовленні використовуються елементи, які дозволяють заломлювати світло, перенаправляючи електромагнітні хвилі. Так костюм проявляє властивості хамелеона, зливаючись з будь-яким оточенням. Адаптивний камуфляж може швидко змінювати свій колір і малюнок залежно від переміщень солдата.

  Однак матеріал вимагає наявності джерела живлення. За умовами Пентагону, розробники повинні представити модифікації не важчі 450 грамів з акумулятором, що забезпечує як мінімум 8 годин безперервної роботи камуфляжу. Крім того, нове обмундирування не повинно заважати виконанню будь-яких обов'язків військовослужбовця і працювати в будь-яких погодних умовах.

  Попередній матеріал
  Збудовані для Росії "Містралі" можуть продати Китаю – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Президент Франції прибув на Кубу із першим офіційним візитом

  Старт українсько-американських військових навчань на Львівщині: як це було

  Українсько-американські військові навчання не порушують Мінських угод – Держдеп

  Українсько-американські навчання не можна розглядати як сигнал для Москви – Перебийніс

  У Чехії проходять американські військові навчання