Открытая Россия

Акція протесту "далекобійників" у Москві: реакція городян

Активісти зібрали думки московських водіїв на акцію протестів водіїв-"далекобійників" у столиці РФ.

4 грудня далекобійники зібралися для проведення акції протесту в Москві. Точний час, місце акції і її масштаб вони не розкривали. Однак московські водії вже висловлюють своє ставлення до акції у сервісі "Яндекс.Навігатор", передає "Відкрита Росія". Як не дивно для влади, найчастіше люди пишуть слова підтримки: "Дальнобої, Москва з вами!", "Один за всіх, всі за одного!", "Зробіть це вже!"

Активісти "Відкритої Росії" зібрали найбільш ілюстративні коментарі москвичів. Тут слова підтримки та характеристики влади різного рівня радикальності і цензурності, прохання пропустити у невідкладних справах, і, звичайно, роздратовані репліки противників акції. Але вони явно в меншості. Окрім того, водії обговорюють, хто більше винен у пробках – далекобійники або чи путінська поліція.

/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, напередодні російські "далекобійники" зібралися під Москвою перед сьогоднішньою акцією.

Система "Платон" (плата за тонни), проти якої збунтувались водії, призначена для збору оплати за проїзд великовантажних автомобілів федеральними трасами, запроваджена в РФ з 15 листопада. Оператором "Платона" є товариство з обмеженою відповідальністю "РТ-Інвест Транспортні Системи", співвласником якого є син одного із найближчих поплічників Путіна, Ігор Ротенберг.

Попередній матеріал
16 грудня Порошенко поїде до Брюсселя, де ЄС прийматиме рішення щодо санкцій проти РФ
Наступний матеріал
У 2015 році Міноборони уклало з іноземними партнерами 100 контрактів щодо військово-технічної допомоги