Facebook / МФО Рівні можливості

Акції за звільнення Надії Савченко прокотилися світом

  Німеччина закликала Росію негайно звільнити Савченко

  Латвійська Республіка закликала Російську Федерацію негайно звільнити українську льотчицю Надію Савченко. Заклик опубліковано на офіційному сайті Міністерства закордонних справ країни. Відомство різко засуджує викрадення, незаконне переміщення та тривале тримання під вартою Савченко, як і безпідставні звинувачення.

  З вимогою негайного звільнення звернулася до Росії й Німеччина. Як ідеться в заяві на сайті зовнішньополітичного відомства ФРН, Росія як держава-учасниця ОБСЄ повинна виконувати свої зобов'язання з дотримання прав людини. Звільнення Надії Савченко стало б позитивним сигналом зокрема, для реалізації Мінських угод, йдеться в заяві.

  Акції за звільнення Надії Савченко прокотилися і світом. Майже кількадесят активістів української громади у Нідерландах під стінами представництва Росії в Гаазі вимагали звільнити Надію. Вимога була написана на плакатах. Люди тримали портрети Савченко та українські прапори. Перехожим роздавали троянди зі стрічками та закликами звільнити Савченко.

  На пікет зібралися і у Мінську. З цим же закликом зібралися і у Москві на Манежній площі. Там правоохоронці затримали двох осіб.

  Нагадаємо, під стінами російського посольства у Лісабоні розпочалася безстрокова акція. Єдина вимога - негайно звільнити українську льотчицю Надію Савченко.

  Попередній матеріал
  У Києві презентували нову форму збірної України з футболу
  Наступний матеріал
  Журналісти показали нинішній стан колись розкішного залізничного вокзалу в окупованому Донецьку
  Теги:
  Loading...

  "Надю, їж!" - у Харкові розпочалася безстрокова акція на підтримку Надії Савченко

  Понад 500 активістів вимагають звільнення Савченко під посольством РФ у Києві

  У Лісабоні розпочалася безстрокова акція на підтримку Савченко

  Одесити вшанували Кобзаря та мітингували за Савченко