kp.ru

"Аерофлот" заборгував Україні 250 млн грн - заступник міністра юстиції

  Лише за 2014 рік російській авіакомпанії "Аерофлот" було виставлено штрафів на 250 млн гривень через її польоти до Криму.

  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра юстиції України щодо євроінтеграції Сергій Пєтухов.

  "Як всім відомо, Державна авіаційна служба протягом 2014-2015 року накладала адміністративні штрафи на "Аерофлот" та інші російські авіакомпанії за незаконні польоти до Криму. За кожен переліт накладається штраф у розмірі 136 тис. грн. Разом, за підсумками 2014 року, один тільки "Аерофлот" був зобов'язаний виплатити Україні понад 250 млн грн", - заявив Пєтухов.

  Заступник міністра юстиції також повідомив, що впродовж усього поточного року російська компанія намагалася оскаржити ці штрафи у судах, але Державна авіаслужба незмінно вигравала справи, "а було їх, на секундочку, близько двох тисяч штук", - повідомив урядовець. При цьому Пєтухов наголосив, що "Аерофлот" просто "ніяк" не проінформував про це своїх акціонерів, "ні в звіті за МСФЗ (Міжнародні стандарти фінансової звітності - 5.ua) за 2014. Ні в звіті за першу половину 2015". За інформацією чиновника, "Аерофлот вважає, що рішення судів України проти компанії не будуть виконані і тому не резервував гроші під їх виконання... і не вважає за необхідне навіть повідомляти про них своїх акціонерів". 

  Нагадаємо, 25 вересня 2015 року Кабмін прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, в першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро" до України. Росія, натомість, застосувала "дзеркальні заходи": російська державна авіакомпанія "Аерофлот" скасувала відразу чотири рейси в Україну і в зворотному напрямку.

  Попередній матеріал
  У МВС є доручення розслідувати діяльність Швайки на посаді міністра аграрної політики
  Наступний матеріал
  МЗС: Дозвіл на застосування військ РФ за кордоном – загроза для безпеки України
  Теги:
  Loading...