flickr.com/barbiesland

70-річчя завершення Другої світової війни: Російські військові візьмуть участь у параді в Китаї

  На військовому параді у Китаї, який відбудеться 3 вересня з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни, братимуть участь військові зі щонайменше 10 країн.

  Про це повідомляє китайське агентство Xinhua News з посиланням на військових високопосадовців. Серед країн, які зголосилися брати участь у параді, - Росія та Казахстан.

  Повідомляється, що іноземні війська вже прибули до Китаю на тренувальну базу, де готуються до параду разом з китайськими військовими. Китайські військові посадовці не уточнюють повний перелік країн, вказавши, що у параді братимуть участь країни з Азії, Європи, Африки, Океанії та американських континентів.

  "Їх участь у параді є яскравим свідченням їхньої готовності спільно відзначити перемогу в світовій антифашистській війні, та є символом прагнення та надії до миру у світі", - сказав заступник начальника оперативного управління Генштабу Народно-визвольної армії Китаю Цюй Жуй.

  Повідомляється, що у параді також братимуть ветерани Другої світової війни, в тому числі з країн колишнього Радянського Союзу.

  Нагадаємо, 15 серпня поминальні заходи пройшли в Японії, Китаї, Південній Кореї, на військовій базі США в Перл-Харборі та в Лондоні. 15 серпня 1945 року Японія оголосила про капітуляцію. У війні з Японією загинули 70 тисяч військових з Британії та країн Співдружності.

  Попередній матеріал
  Терористи почали випихати західні ЗМІ з окупованих територій – французький журналіст
  Наступний матеріал
  У столичному метро скасували "останню поїздку"
  Теги:
  Loading...