nahnews.com.ua

67 країн підтримали ініціативу утримання від права вето в РБ ООН, якщо конфлікт набув особливої жорсткості

  67 країн уже підтримали ініціативу утримання від права вето в Раді безпеки ООН у випадках, коли конфлікти набувають особливої жорстокості.

  Про це написав на своїй сторінці у Twitter офіційний представник України в ООН Юрій Сергеєв.

  У Нью-Йорку триває ювілейна, 70-та Генеральна асамблея ООН. Зокрема, на ній йдеться і про поведінку Росії, яка заблокувала створення міжнародного трибуналу з розслідування катастрофи Boeing малайзійських авіаліній.

  Перша пленарна зустріч відбулася на рівні постійних представників. До них звернувся новий президент Генасамблеї. Цього року головує представник Данії Могенс Люккетофт. Світові лідери, серед яких і Президент України Петро Порошенко, розпочнуть роботу за кілька днів. Дебати розпочнуться у понеділок, 28 вересня.

  "Звичайно, під час цієї сесії ми відзначатимемо сімдесятиріччя Організації Об'єднаних Націй. Але це буде і сесія, на якій ми докладемо всіх зусиль для того, щоб мобілізуватися і діяти щодо важливих питань сьогодення", - відзначив президент Генеральної асамблеї ООН Могенс Люккетофт.

  Як повідомлялося 18 серпня, майже 40 країн підтримали ініціативу Франції щодо добровільної відмови від застосування права вето в ООН у випадках, коли потрібно вжити термінових заходів для припинення масових військових злочинів.

  Попередній матеріал
  У Facebook з'явиться кнопка для постів, під якими не хочеться ставити "лайк"
  Наступний матеріал
  Міноборони Литви зафіксувало військові кораблі РФ біля своїх кордонів
  Теги:
  Loading...