Фото із відкритих джерел

Катастрофа російського Ту-154: експертиза показала, що на борту літака стався вибух

За словами експерта, у першому вантажному відсіку всередині був дуже високий тиск, через що борт у районі вантажного відсіку був розірваний

У результаті проведеної експертизи було встановлено, що на борту російського літака Ту-154, який зазнав аварії та впав у Чорне море, стався вбух. Про це повідомив член Асоціації технічних експертів Росії Юрій Антипов, передає "УНІАН".

"І залізо показало, що у першому вантажному відсіку всередині був дуже високий тиск, через що борт у районі вантажного відсіку був розірваний. Решта металу була відкинута вгору, це було з правого боку, цей уламок, який мене на початку зацікавив. І потім я отримав вже досить чіткі фото цього уламка. А ось лівий борт вантажного відсіку – там взагалі ситуація однозначна: нижче підлоги, тобто у відділі вантажного відсіку обшивка набула чорно-коричневого кольору, що можливо тільки при дії дуже високої температури", –зазначив експерт.

За словами Антипова, таку температуру міг створити тільки вибух всередині вантажного відсіку.

"Я проаналізував повністю все забарвлення літака зсередини, воно стандартне, забарвлені елементи як у зоні пасажирського салону, так і у вантажному відсіку. І ось на цьому уламку, характерному, чітко видно, що верхня частина уламка, яка перебуває в пасажирському салоні, вона певного забарвлення, а нижче лінії підлоги, як я вже сказав, темно-коричневе забарвлення з елементами навіть чорного кольору", - наголосив фахівець.

Крім того, продовжив він, були й інші моменти, які теж підтвердили вже на першому етапі, що був вибух: це розплавлення частини конструкції, частини елементів.

"І все це склалося в єдину картину, яка повністю узгоджується з показниками, – це великий розліт уламків, велика фрагментація тіл пасажирів", – підсумував Антипов.

Як повідомляв 5.ua, 29 грудня 2016 року літак Міноборони РФ, який прямував до Сирії, зазнав аварії біля Сочі

Дивіться фото за темою:

Із захоплених РФ вишок у Чорному морі обстріляли український АН-26

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні вдарять сильні морози
Наступний матеріал
Скрипалька зіграла гімн України в одній з напівзруйнованих будівель Авдіївки – відео

Авіакатастрофа ТУ-154: за ДНК-експертизою впізнали "доктора Лізу"

Катастрофа російського Ту-154: експерти виключили одну з версій катастрофи – ЗМІ

Катастрофа Ту-154: перед падінням командир літака встиг доповісти диспетчерам про позаштатну ситуацію