5.ua

Зубко про нову постанову уряду: Українці матимуть вільний доступ до інформації про власників земель

  Громадяни України зможуть вільно переглядати, копіювати та роздруковувати інформацію про суб’єктів речових прав, занесених до Держземкадастру.

  Як передає УНІАН, про це віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко заявив, коментуючи схвалену сьогодні урядом постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оприлюднення відомостей про суб'єктів речових прав на земельні ділянки".

  "Відповідною постановою Кабміну вносяться зміни до Переліку адміністративних послуг та Порядку їх надання Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. Крім того, визначаються особи та ограни державної влади, органи місцевого самоврядування, які мають право на отримання інформації із Держземкадастру", - пояснив він.

  За словами Зубка, на офіційному сайті Держгеокадастру будуть оприлюднені всі дані про суб'єктів речових прав, внесених до Державного земельного кадастру. "Разом з тим, всіх власників земельних ділянок будуть повідомляти, хто питає інформацію про них. Це нормальна, цивілізована практика, це ще один крок до знищення корупції в країні", - зазначив Зубко.

  За його словами, сьогоднішнє рішення ряду фактично забезпечить дотримання законних прав та інтересів громадян на отримання інформації.

  Нагадаємо, нещодавно Зубко в інтерв'ю "5 каналу" розповів про те, чим займатимуться "українські шерифи", яким чином урядові рішення допоможуть стабільній роботі ЖКГ в опалювальний період, як децентралізація вплине на земельні відносини, за що звільнили посадовців Держгеокадастру, як просувається процес об’єднання громад і хто допомагає навчити службовців працювати в умовах децентралізації, а також про роботу інфраструктурних проектів на Сході країни. 

  Попередній матеріал
  У "ДНР" іде активна фаза зачистки незгодних "польових командирів" – військовий експерт
  Наступний матеріал
  Наразі на Донбасі триває війна диверсійних груп – експерт
  Теги:
  Loading...