горить Чорнобильський ліс 5.ua

У Чорнобильській зоні знову горить ліс

  Відучора вогонь осередками поширився на площі близько 130 га.

  Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Станом на ранок гасіння пожежі досі триває. До процесу вже долучили пожежну авіацію. Вогонь у зоні відчуження виник напередодні, близько 17.00 вечора. Поблизу населених пунктів Ковшилівка та Поліське загорілася суха трава й очерет.

  Згодом вогонь розповсюдився й на іншу територію. Наразі полум'я намагаються приборкати майже 120 рятувальників та 13 одиниць спеціальної техніки. З гелікоптеру держслужби з надзвичайних ситуацій триває повітряна розвідка місцевості. На місці розгорнули штаб пожежогасіння.

  Зазначимо, наприкінці квітня в Чорнобильскій зоні відчуження вже виникали масштабні пожежі. Тоді через підпал або ж необережне поводження з вогнем зайнялася територія у понад 300 га. Дерева палали за 25 км від Чорнобильскої атомної електростанції, проте, як запевняли рятувальники, це не вплинуло ніяк на радіаційний фон, ані на Київщині, або у столиці. Самі ж пожежники назвали загоряння наймасштабнішим, що виникало у зоні відчуження починаючи від 1992-го року.

  Попередній матеріал
  На засіданні ВР депутати мають ухвалити удосконалення речового забезпечення військовослужбовців
  Наступний матеріал
  Острівна країна Пуерто-Рико теж перебуває на межі дефолту