ЗНО flickr.com

ЗНО-2015: майже 9% випускників не здали тестування

  Зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році в Україні пройшло без порушень і зловживань.

  Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на прес-конференції в четвер, 16 липня, у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У нас немає жодного зафіксованого ні правоохоронними органами, ні нашою службою фактів витоку інформації про зміст тестів, про що багато писали ЗМІ напередодні тестування. І було багато спроб купити, продати - нічого не вдалося ні купити, ні продати. У нас жодного факту корупційних дій, зафіксованих під час проведення ЗНО. Усі роботи розпізнані і перевірені, нікому не відданий чужий результат", - зазначив Лікарчук.

  Він розповів, що ЗНО чітко розділило абітурієнтів на дві групи: тих, хто можуть стати студентами, і тих, хто студентами у 2015 році не стануть. "Тому що зараз у нас є достатньо велика кількість тих, хто позитивний результат не отримав, в сертифікаті у нього написано, що він не здав зовнішнє оцінювання", - додав він.

  Лікарчук повідомив, що точно студентами не стануть 22610 чоловік, які не склали тест з української мови та літератури. Вони не пройшли пороговий бал, який становив 22. "Це дуже низький бал, бо всі експерти наполягали на 25 балах", - зазначив він.

  Загалом же проходили зовнішнє оцінювання знань з української мови та літератури 256023 особи.

  Попередній матеріал
  Луценко: Хто проти голосування за зміни до Конституції – беріть автомат і йдіть на фронт!
  Наступний матеріал
  Яценюк: державним діячам треба приймати важкі рішення, децентралізація – одне з них
  Loading...