Twitter

ЗМІ: Українець звільнився з полону терористів у Малі, у заручниках залишився росіянин

  Громадянин України спромігся втекти з захопленого терористами готелю в Малі.

  Громадянинові України, який став одним із заручників в результаті нападу на готель "Біблос" в місті Севаре в Малі, вдалося втекти. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на AFP.

  "Згідно з наявною у нас інформацією, українцю вдалося втекти з готелю в другій половині дня. Він повідомив, що перед нападом разом з ним в готелі були три людини з ПАР і один російський фахівець, що працює в Малі", - цитує французьке агентство слова свого джерела серед військових.

  Громадянин України також повідомив, що на момент його втечі в готелі були "чотири або п'ять терористів". Жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за цей напад. За попередньою інформацією, метою нападників є захоплення заручників з числа громадян іноземних держав, які проживають в готелі.

  Французькі ЗМІ з посиланням на очевидців повідомляють, що в результаті інциденту загинули четверо сомалійських військових, двоє бойовиків і один іноземець. 

  "У Малі скоєно збройний напад на готель, серед заручників – громадянин України. Разом з міжнародними партнерами вживаємо термінових кроків для звільнення нашого громадянина", - заявила раніше речник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца.

  У Малі діють ряд ісламістських терористичних угруповань, зокрема "Аль-Каїда в країнах ісламського Магрибу". У 2012 році на північному сході країни бойовиками було проголошено "Ісламську державу Азавад". На початку 2013 року формування, яке за територією перевершувало Україну, припинило існування, так як сили коаліції африканських держав та Франції витіснили бойовиків.

  Попередній матеріал
  12 серпня Яресько зустрінеться у Каліфорнії з кредиторами України
  Наступний матеріал
  ООН сигналізує про "абсолютний хаос" на трьох островах у Греції