прокурорів випустили 5.ua

ЗМІ: Один з "діамантових" прокурорів вніс 6,4 млн грн застави

  Колишній заступник керівника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимир Шапакін вніс встановлену судом суму застави - 6,4 млн грн.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власне джерело. Раніше Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт Шапакіна і Корнійця на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн. Шапакін вніс необхідну суму застави і був відпущений з СІЗО. Згодом Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіну до 6,4 млн грн.

  Як повідомлялося, на початку липня було затримано заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. 16 липня генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом звільнив їх з органів прокуратури.

  За оприлюдненими СБУ даними, у затриманих було вилучено близько $500 тис., коштовності та зброю. Встановлено, що вони вступили в корупційну змову та отримали хабар у розмірі 3 млн 150 тис. грн. Зловмисники вилучили техніку в підприємства, що займалося видобутком піску в Київській області, чим заблокували його роботу. За "допомогу" в поверненні техніки прокурори через посередників вимагали та отримали гроші.

  Попередній матеріал
  Рада не призначала місцевих виборів на окупованих територіях – Князевич
  Наступний матеріал
  Україна підписала кредитні угоди на отримання $800 млн від Світового банку та Японії