5.ua

Жителі Мар’їнки у зруйнованих будинках та без газу готуються до зими

У Мар'їнці люди вимагають комфорту. Зібрали віче і наголосили усіх проблемах, а їх чимало.

Потрібне вугілля, бо зима йде, хочуть зменшення тарифів на електрику, бо зараз гріються обігрівачами. На загал потрібен ремонт  будинків, а ще -  відновлення  українського телемовлення.

Щоб дізнатися, чи чекати допомоги, мешканці Мар’їнки щотижня збираються біля міськради на віче.

Більшість людей на зібранні - похилого віку. Просять допомогти вставити вікна та надати вугілля, щоб гріти оселі. А ще хочуть, щоб їм зменшили тарифи на світло, бо електрообігрівачі наразі - це єдина можливість зігрітися.

Місцеві розповідають: пишуть листи і в обласну адміністрацію, і в столицю, але відповідей не отримують. Місцеві чиновники ж констатують, що газу, найімовірніше, не буде, грошей на відновлення 600 пошкоджених будинків немає.

Чи не єдині, на кого сподіваються у Мар’їнці – це благодійні організації. Товариство Червоного хреста доправляло гуманітарну допомогу вже 4 рази.  Невдовзі мають привезти  будівельні матеріали. У першу чергу допоможуть відновлювати багатоквартирні будинки.

Так чи не найбільше мешканці чекають на відновлення мовлення українських телеканалів.  Кажуть, дивитися російську пропаганду,  немає сил.

У міліції ж звітують, що досі відловлюють поплічників терористів. Таких за останній місяць у Мар’їнці затримали 7 осіб.

Попередній матеріал
У Дніпропетровську перепоховали тіла двох бійців, які загинули при виході із Іловайська
Наступний матеріал
У Києві підтримали боротьбу Ізраїлю із тероризмом
Теги:
Loading...