5.ua

Здійснювати тиск на детективів Антикорупційного бюро буде практично неможливо – Лукасевич

Усі кримінальні провадження Національного антикорупційного бюро будуть здійснюватися слідчими групами, відповідно здійснити тиск на кількох осіб буде складно.

Про це сьогодні, 15 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив детектив Національного антикорупційного бюро України Андрій Лукасевич. З його слів, кримінально-процесуальний кодекс надає детективам гарантії незалежності.

"Однією із гарантій слугує так само те, що всі ми пройшли відкритий конкурсний відбір, тобто неупереджено були призначені, за результатами рекомендацій конкурсної комісії. Тобто за нами не можуть стояти якісь впливові сили. А другий момент – як зазначалося керівництвом Національного антикорупційного бюро – всі кримінальні провадження будуть розслідуватися слідчими групами. Тобто здійснити тиск одразу на 4-5 людей – це буде практично неможливо", - пояснив він. 

Як писав 5.ua, сьогодні перші детективи Національного антикорупційного бюро склали присягу. Текст присяги зачитав детектив Національного антикорупційного бюро України Андрій Лукасевич.

Попередній матеріал
Бельгійський археолог удруге знайшов найдовший давньоєгипетський манускрипт
Наступний матеріал
На юніорському чемпіонаті світу із шахів у Росії перемогла українка
Теги:
Loading...