Укрпошта

Завтра зростуть тарифи на послуги "Укрпошти"

  З 1 травня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку.

  Про це повідомляє сайт установи.

  Зміни, зокрема, торкнуться вартості пересилання непріоритетної письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України.

  Відповідне рішення, прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, 7 квітня та зареєстроване в Міністерстві юстиції 23 квітня.

  У середньому тарифи на пересилання простої та рекомендованої письмової кореспонденції без оголошеної цінності зростуть на 19,5%. Діючі тарифи національного оператора поштового зв’язку на пересилання письмової кореспонденції в межах України не змінювалися з 2012 року, на посилки без оголошеної цінності – з 2013 р.

  За новими тарифами вартість листа масою до 20 г становитиме 2,40 грн без ПДВ. Відправити посилку масою 1 кг без оголошеної цінності в межах України коштуватиме тепер 9,60 грн. без ПДВ.

  "Підвищення тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку для більшості українців не буде особливо відчутним", – запевняє в.о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Ткачук, адже відправити листа коштуватиме всього на 40 коп. більше.

  Він додав: "Наші листоноші та оператори виконують дуже важливу функцію, але їх середньомісячна заробітна плата є досить низькою. Тому зміна тарифів дасть можливість її дещо підвищити та забезпечити кращі умови праці".

  "Встановлення нових тарифів дасть змогу забезпечити стабільну роботу національного оператора поштового зв’язку та зберегти доступ населення до поштових послуг в сільській місцевості", – пояснюють в "Укрпошті".

  Попередній матеріал
  Падіння російського корабля "Прогрес" можна спостерігати онлайн
  Наступний матеріал
  Із зони АТО додому повернулися чернігівські правоохоронці
  Теги:

  Уряд підвищив на третину мінімальні ціни на цукор

  Підвищення ціни на газ дозволить побороти корупцію в газовій сфері – міністр

  Квіташвілі: інформація про ціни, джерела і походження нових ліків стане відкритою

  Гривня зміцнилася на міжбанку