Facebook / Макс Галицький

Завтра Кабмін має схвалити рішення щодо ситуації з блокуванням російських фур на території України

  Урядовці зауважили: наразі тривають консультації з представниками Єврокомісії та країнами-членами Євросоюзу

  У зв'язку з ситуацією, яка склалася з проходженням через територію України вантажних транспортних засобів, зареєстрованих у Російській Федерації, Мінінфраструктури ініціювало проведення щоденних засідань Оперативного штабу реагування за участі представників Мінекономрозвитку, ДФС, Держприкордонслужби, Національної поліції та інших зацікавлених органів влади. Про це повідомляють в прес-службі Міністерства інфраструктури.

  Основним завданням штабу є постійний моніторинг ситуації, що склалася, та вироблення узгодженої пропозиції на розгляд Кабінету Міністрів. Проведення засідання Кабінету Міністрів України, де буде схвалене відповідне рішення щодо ситуації,  заплановано на 15 лютого 2016 року.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 14 лютого 2016 року, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що уряд терміново має вирішити, що роботи з транзитними російськими вантажівками, які в'їжджають в Україну з ЄС.

  Нагадаємо, сьогодні до блокування російських вантажівок, які намагаються проїхати транзитом через українську територію долучилася Сумська область. Зокрема, російські фури блокують на Волині, Львівщині, а також в Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській та Сумській областях. Як повідомляють активісти – до акції протесту вже незабаром мають долучитися Чернігівщина та Вінниччина. 

  Попередній матеріал
  Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав країни Балтії і Білорусі підтримати блокаду Росії
  Наступний матеріал
  День святого Валентина відзначили у Чернівцях
  Теги:
  Loading...

  Волинь слідом за Закарпаттям блокує проїзд російських вантажівок

  Активісти Рівненщини приєдналися до "полювання" на російські фури

  До блокування російських фур приєдналися Житомирщина і Буковина (оновлено)

  Російські фури уже не тільки зупиняють, а й українізовують: Активісти розмалювали вантажівку з РФ

  Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок

  5 канал - трансляція наживо