МОЗ 5.ua

Завершено третій раунд імунізації проти поліомієліту

За п'ять місяців вакцину отримали понад 3 млн дітей

Після третього раунду імунізації, вакцину отримали 82% дітей від загальної кількості. З 11 млн доз вакцини використали майже 7,5 млн. В міністерстві охорони здоров'я просять батьків звертатися до поліклінік, якщо їхні діти ще не отримали щеплення.

18 квітня до України прибуває міжнародна місія з моніторингу ситуації із поліомієлітом. Експерти та санепідеміологи мають оцінити ефективність реагування на спалах упродовж попередніх шести місяців. Подібний огляд місія робить кожні три місяці. Востаннє фахівці приїжджали до України у грудні.

"Рівень охоплення має становити 95%, щоб перервати циркуляцію вірусу з тим, щоб забезпечити і уберегти дітей від захворювання на поліомієліт. Тому ми все ще закликаємо батьків, діти яких не отримали три дози ОПВ, звертатися в поліклініки, щоб отримати вакцини", - зазначив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець.

"Попри всі зусилля, досягнути рівня світових стандартів наразі не вдалося. Українські діти й досі у зоні ризику щодо захворювання на поліомієліт. Проте я впевнена, що спільно ми зможемо повернути Україні статус вільної від поліомієліту", - наголосила представник дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Берберіс.

"Епідеміологи та експерти в охороні здоров'я приїдуть до України наприкінці квітня. Вони проведуть моніторинг ситуації та з'ясують, чи є загроза повторного спалаху поліомієліту", - додав координатор команди ВООЗ з реагування на спалах поліомієліту Денніс Кінг.

Як повідомляв 5.ua, станом на 21 грудня 2015 року вакцинацію від поліомієліту пройшли 70% дітей.

Попередній матеріал
Окупаційні підрозділи РФ на Донбасі дислокуються в школах і дитячих садках – розвідка
Наступний матеріал
Сакварелідзе призначили головним прокурором у справі "діамантових прокурорів"
Теги:
Loading...

Двоє дітей із Закарпаття, які захворіли на поліомієліт, "відновилися" - МОЗ

В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту

70% дітей пройшли вакцинацію від поліомієліту - МОЗ