5 канал

Заступник міністра соцполітики Мущинін розповів про зміни щодо нарахування субсидій українцям

  Відтепер необхідність проведення обстеження домогосподарств щодо виявлення кількості осіб, які безпосередньо проживають на відповідній площі, скасовується.

  Про це на брифінгу щодо змін до порядку нарахування житлових субсидій та актуального стану надання житлових субсидій громадянам заявив заступник міністра соціальної політики Віталія Мущинін.

  "Ми сьогодні скасовуємо необхідність проведення обстеження домогосподарств щодо виявлення осіб, скільки безпосередньо проживає на відповідній площі. І в цьому випадку використовуємо лише одну із довідок, які необхідні для підтвердження факту відсутності громадянина або навпаки присутності громадянина", - сказав він.

  Заступник міністр соцполітики також зауважив: "У випадку, коли взагалі немає жодних документів, що підтверджують ситуацію, коли один із членів сім'ї довгий час не проживає на загальній території і не можна підтвердити факт його проживання в іншому місці, ми сьогодні визначаємо, що комісія може за фактом обстеження визначивши, що дійсно особа не проживає в цій родині тривалий час, призначає житлову субсидію".

  Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, станом на першу половину вересня субсидії отримали вже майже 9 млн українців.

  Попередній матеріал
  В аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали нелегалів під виглядом "футболістів" із Нігерії
  Наступний матеріал
  Терористи змушують ООН терміново завершити роботу на окупованій частині Луганської області
  Теги:
  Loading...