Суд Сімферополь 5 канал

Засідання так званого "Верховного суду Криму" щодо заборони Меджлісу перенесли

Засідання так званого "Верховного суду Криму" щодо заборони кримськотатарського Меджлісу перенесли на прохання відповідачів

Представникам Меджлісу забракло часу для ознайомлення з матеріалами справи. А це понад 500 сторінок і 8 дисків із відеозаписами. Наступний розгляд справи відбудеться 17 березня.

Нагадаємо, самопроголошений прокурор анексованого Криму вимагає заборонити Меджліс кримськотатарського народу та визнати його екстремістським.

"Потрібен був час на ознайомлення. Суд виділив сім діб, фактично документи були передані 7 числа, в другій половині дня. Таким чином, у нас залишилося на ознайомлення дві з половиною доби. Цього недостатньо. В основному це процесуальні документи з кримінальних справ стосовно Чубарова, Джемілєва, Іслямова. Пов'язані з блокадою і підривами електроопор", - зазначив адвокат Джеміль Темішев.

Нагадаємо, що 15 лютого так званий "прокурор" Криму Наталія Поклонська подала позов про заборону Меджлісу. Такі дії "прокурор" пояснила "численними зверненнями від кримськотатарського населення з проханням визнати протиправною і провокаційною діяльність цієї організації".

Попередній матеріал
Поліція встановила причини вибуху в гуртожитку у Бердянську
Наступний матеріал
Українські лікарі досі не отримали дозвіл оглянути Савченко - МЗС
Теги:
Loading...

3 березня так званий "Верховний Суд республіки Крим" розгляне позов про заборону Меджлісу

Полозов: Заступник голови Меджлісу залишається в СІЗО попри закінчення терміну арешту

Заборона Меджлісу може призвести до репресій двох тисяч людей - Чубаров

У Криму у справі заборони Меджлісу оголосили перерву до 10 березня - захист має ознайомитися з півтисячею сторінок документів

Заборона Меджлісу матиме негативні наслідки для Росії – представник ООН

5 канал - трансляція наживо