квіташвілі 5.ua

Зарплата медикам нараховуватиметься за надані послуги - МОЗ

  Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі має намір змінити принцип оплати праці медичних працівників.

  Про це він зазначив під час презентації законопроектів на засіданні колегії МОЗ у вівторок, 2 червня, у Києві за участю Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, передає "Укрінформ". "Щодо оплати за послуги медичним працівникам, відбуватиметься зміна від фіксованої оплати за штатним розкладом до оплати за надані послуги, зарплата медиків залежатиме від обсягу наданих послуг", - зазначив Квіташвілі.

  За словами міністра, МОЗ розроблятиме типові контракти для роботи медпрацівника у тому чи іншому закладі охорони здоров'я (ЗОЗ). Видання також зазначає, що запропонована главою МОЗ реформа системи охорони здоров'я передбачає зміну статусу медичних закладів та надання їм автономії в управлінні. Причому рішення про правову форму ЗОЗ прийматиметься відповідними органами самоврядування, що відповідає принципам децентралізації.

  Також відзначається, що заклади охорони здоров’я управлятимуть своїми бюджетами самостійно. Вони зможуть залучати кошти приватних фондів та донорів.

  Нагадаємо, пакет змін до законодавства в рамках реформування Міністерства охорони здоров'я буде внесений до Верховної Ради України цього тижня.

  Попередній матеріал
  Учора весь день тривали жорстокі бої у Широкиному – Лисенко
  Наступний матеріал
  Прикордонники зафіксували 25 російських безпілотників у зоні АТО

  Квіташвілі: У МОЗ готовий пакет змін до законодавства в рамках медичної реформи

  Україна отримала від ООН понад 30 000 медичних наборів для пологів

  Парламент планує посилити соцгарантії медикам

  МОЗ обіцяє розпочати онлайн тендери на закупівлю ліків