5 канал

Заради безпечного пересування Україною міжнародні перевізники можуть замовляти конвой МВС – представник Мінінфраструктури

  Західні перевізники бояться їздити Україною через блокування українськими активістами російських вантажівок

  Для вирішення цієї проблеми МВС забезпечить транзитних перевізників конвоями. Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль.

  "Через Україну вже не їздять західні компанії, бо налякані: угорці нам телефонують і питають, а чи безпечно їхати Україною? Для Євросоюзу безпека - це питання номер один, і коли є якісь заворушення, вони не думають, росіян ми зупиняємо чи ще когось, для них ця територія стає Сомалі - небезпечно, сюди ніхто не їде", – зазначив представник Мінінфраструктури.

  "Ми як країна зараз посилаємо сигнал: хлопці, стріляти в машини ніхто не буде, гранати кидати в машини ніхто не буде, територією України їхати безпечно. Для цього ті перевізники, які хочуть, можуть замовити конвой, вони розуміють, що поліція буде з ними, і тоді вже фізична безпека забезпечена. Ті фури, які замовлять таке супроводження, МВС забезпечує", - заявив Хміль.

  Представник Міністерства інфраструктури наголосив, що за блокування стратегічних артерій передбачена кримінальна відповідальність: "Перекриття стратегічних артерій - це кримінальна відповідальність. Тому правильно протестувати - це стояти на узбіччі дороги з мегафонами, тиснути на психіку, вимагати діалогу з урядом і переходити в переговорному полі до рішень уряду і їх виконувати. Це було б правильно". 

  Нагадаємо, Україна прийняла пропозицію Міністерства транспорту Російської Федерації відновити транзитні перевезення від 25 лютого 2016 року.

  Попередній матеріал
  Під завалами будинку в центрі Києва знайшли тіло загиблого будівельника, шістьох вдалося врятувати – КМДА
  Наступний матеріал
  Світовий Конгрес Українців нагадав Ватикану про те, хто розв'язав війну в Україні
  Loading...