Залізничники боротимуться з крадіями дизельного пального за допомогою фарби

  Одеська залізниця за наказом в.о. генерального директора "Укрзалізниці" Максима Бланка розпочала експеримент, спрямований на протидію розкраданню дизельного пального. Відтепер пальне, яке використовується для локомотивів та автотранспорту, будуть фарбувати.

  Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". "Таким чином, правоохоронці зможуть легко виявляти дизпаливо, вкрадене на залізниці і зможуть перешкодити порушенням", - йдеться у повідомленні..

  Зазначається, що при фарбуванні дизельне пальне не втрачатиме своїх якостей, так як, закуповуючи барвники, залізничники обов'язково будуть враховувати сертифікат якості на продукцію, висновок про відсутність шкідливого впливу на вузли і тяговий рухомий склад та автотранспортні засоби, можливість збільшення викидів у довкілля.

  "Пілотний проект з фарбування дизпалива вже триває з початку року в декількох локомотивних депо Південної залізниці. Причому результатом експерименту стало викриття працівниками МВС у травні 2015 злочинного угруповання, яке викрадало паливо-мастильні матеріали у великій кількості", - зазначили у прес-службі.

  Попередній матеріал
  На Полтавщині міжрайонну податкову інспекцію обстріляли з протитанкового гранатомета
  Наступний матеріал
  Децентралізація зробить країну міцнішою, стане протиотрутою федералізації – Порошенко