5 канал

Захист Медведька і Поліщука має 100% докази їхньої непричетності до вбивства Бузини - активіст

Сторона захисту підозрюваних у справі Бузини Медведька і Поліщука має 100% алібі, яке доводить їхню непричетність до вбивства проросійського журналіста.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив громадський активіст Сергій Бондар.

"Ми переконані, і не тільки ми, а й сторона захисту має аргументовані докази їхньої невинуватості, є 100% алібі, котре було оголошено на попередніх судових засіданнях і власне сьогодні буде оголошено. Також є свідки, котрі прямо вказують на інших осіб, котрі причетні до цього вбивства і ці особи абсолютно ніяким чином не є подібними до Андрія і Дениса. Ці свідки відомі стороні слідства, вони були допитані в перший день скоєння вбивства. У подальшому одна із свідків дала фоторобот. Вона є продавчинею магазину саме напроти вбивства", - сказав Бондар.

За словами громадського активіста, як тільки вона розписалася під фотокартками ймовірних вбивць, через кілька днів знесли її магазин. 

Бондар також додав, що "жодного позитивного рішення ми не очікуємо, бо ми бачимо настрій як суддів, так і всієї владної системи, котра кинула колосальний ресурс для засудження патріотів і для притягнення їх відповідальності за цю свавільну справу". 

Нагадаємо, що адвокати намагалися заявити відвід судді, який сьогодні веде суд по обом підозрюваним, однак це клопотання не задовольнили.

Попередній матеріал
Демчишин: Обмежень споживання електроенергії через спеку поки не буде
Наступний матеріал
Росіяни під час боїв за Широкине втратили 800 вояків - Білецький
Теги:
Loading...