dpsu.gov.ua

Захисники морських кордонів України та Румунії посилюють співпрацю

  Україна та Румунія мають намір об'єднати зусилля для підготовки охоронців морських кордонів країн.

  Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби. Зокрема очікується, що в рамках проекту Міжнародної організації з міграції, який фінансується Держдепартаментом США, буде проведений навчальний курс для командирів кораблів морської охорони Держприкордонслужби на базі Центру підготовки Берегової охорони Прикордонної Поліції Румунії у місті Констанца.

  Крім того, відбудеться спільне навчання оглядових груп співробітників прикордонних відомств України та Румунії, а також здійснюватиметься обмін досвідом з методики підготовки персоналу між Ізмаїльським навчально-тренувальним загоном та Центром підготовки Берегової охорони прикордонної румунської поліції.

  Спільний план з реалізації цих заходів був узгоджений днями під час роботи делегації Держприкордонслужби України у Центрі підготовки Берегової охорони Прикордонної поліції Румунії.

  Даний документ планують підписати у вересні цього року, після чого сторони перейдуть до практичного виконання заходів із спільної підготовки персоналу та обміну досвідом.

  Нагадаємо, у Румунії пройшли навчання Saber Guardian/Rapid Trident за участі українських військових.

  Попередній матеріал
  Марія Гайдар: Я не почуваюся зрадником, зрадники - ті, хто розв'язав цю війну
  Наступний матеріал
  "Укрінформ", "УТР" і "БТБ" перейшли до Міністерства інформаційної політики