Забезпечення роботою переселенців з окупованих територій є одним з основних завдань - Жебрівський

Крім цього, надання переселенцям допомоги та поновленням інфраструктури Донбасу.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив Павло Жебрівський, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Він зауважив, близько 25 тис. внутрішніх переселенців із Донецької області зараз шукають роботу, і завдання влади, дати можливість їм реалізуватися.

"Крім того є сьогодні порядку 25 тис. людей, переселенців, які хочуть отримати роботу. Ми також маємо їх забезпечити роботою для того, щоб вони не просто просили в держави - вони не хочуть просити, прохачем бути, здорові, молоді люди, які хочуть заробляти собі на життя", - зазначив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"І інкорпорувати їх в життя, уже на цій території - це також одна із задач. Не тільки дати житло, не тільки дати можливість купити собі хліб і воду, але просто зреалізуватися. Це також одна із ключових проблем", - додав Жебрівський.

Повну версію інтерв’ю з Павлом Жебрівським, головою обласної військово-цивільної адміністрації Донецької області дивіться на "5 каналі" сьогодні о 20:00.

Попередній матеріал
Президент Польщі відвідає Львів 2 липня
Наступний матеріал
Завтра у Відні відбудуться Тристоронні газові переговори щодо постачання російського газу в України