zakarpattya.net.ua

За церкву на Закарпатті розгорілася справжня війна

  Справжня війна за церкву розгорілася у селі Пилипець на Закарпатті. Місяць тому місцева громада вирішила змінити юрисдикцію і перейти з московського до Київського патріархату.

  Сьогодні, 27 вересня 2015 року, заступник голови прес-центру Київської Патріархії Андрій Ковальов на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, про відновлення протистояння з приводу храму в селі Пилипець, Міжгірського району, адже Хустська єпархія (московського ратріархату - 5.ua) із такою втратою не змирилася, і сьогодні її представники силою захопили приміщення церкви.

  Ковальов наголосив: "У ці хвилини проросійські бойовики - "тітушки" захоплюють храм Української Православної Церкви Київського Патріарахату у селі Пилипець, Міжгірського району на Закарпатті. Там відбувається криваве побоїще! І це у неділю, Свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста. Потрібна інформаційна підтримка! ... Повідомляє єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Володимир Руднік - 5.ua)". Завдяки правоохоронцям приміщення вдалося звільнити. У закарпатській єпархії київського патріархату такі дії називають протиправними, адже зміна юрисдикції в Пилипці відбулася законним шляхом. 

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року релігієзнавець Олександр Саган заявив, що процес відходу парафій від церкви Московського патріархату вже почався.

  Попередній матеріал
  СБУ блокувала злочинну діяльність наркодилерів на Запоріжжі
  Наступний матеріал
  В Одесі оголошено план "перехоплення" через підрив будівлі СБУ - Шкіряк
  Теги:
  Loading...