5.ua

За останні сто років Україна пройшла через вбивства мільйонів, і половина цих злочинів відбулася завдяки системі – представник місії ЄС

  На думку голови консультаційної місії Європейського Союзу, мільйонні вбивства, через які Україна пройшла протягом останніх ста років, відбувалися за сприяння системи.

  Про це голова консультаційної місії ЄС зі сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні Калман Міжей заявив у вівторок, 13 жовтня, під час публічної дискусії щодо реформування правоохоронних органів у країні.

  "Україна – це країна, яка за останні сто років пройшла кілька разів через пекло, це було вбивство мільйонів людей, і це було невипадково, і половина цих вбивств відбулася завдяки системі, була вкорінена в систему. І під час процесу, що проходив на початку 90-х, Україна втратила той шанс, що їй був наданий, на відміну від балтійських країн, інших сусідніх країн. Наша місія і європейські партнери в цілому ставляться до нинішнього процесу реформ із великою симпатією", - зазначив він. 

  Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко обговорив з комісаром ЄС конституційну, антикорупційну та судову реформи. 

  Попередній матеріал
  У Криму окупаційна влада дискримінує тих, в кого нема російського паспорта - правозахисник
  Наступний матеріал
  Військові повідомили, що бойовики використовують зброю з глушниками та стріляють із "сірої зони"
  Теги:
  Loading...