5 канал

За минулу добу до України повернулися 17 вантажівок, заблокованих у РФ - Пивоварський

  Вантажівки були заблоковані через заборону на транзит українського автотранспорт територією Росії

  Програма "Їду додому" щодо повернення заблокованих вантажівок з України в Росію і навпаки почала працювати о 9:00 18 лютого. Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський у кулуарах засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, передає "Інтерфакс-Україна".

  Він додав, що вчора в Україну з Росії повернулося близько 17 українських вантажівок. "Завтра ці питання ми обговоримо з бізнесом у закритому режимі", - додав міністр.

  Як наголошується в прес-релізі Міністерства інфраструктури, станом на ранок 18 лютого Україна забезпечила безперешкодний рух своєю територією автотранспортних засобів РФ, зокрема, через пункти пропуску 30 вантажних автомобілів виїхали з України у напрямку до Білорусі, держав-членів ЄС і РФ, 34 заїхали на українську територію для завершення рейсу (повернення додому).

  Крім того, за інформацією російської сторони, 40 українських автотранспортних засобів розблокували у Брянській області, звідки вони продовжили виконувати свої рейси в пункти призначення, а потім повернуться в Україну (з них 8 вантажівок вже повернулися додому).

  "Ще 47 автомобілів були розблоковані в Бєлгороді і Курську - 21 і 26 відповідно", - сказано в повідомленні.

  Міністерство просить національних перевізників інформувати про кількість, місцезнаходження українських автотранспортних засобів "з метою організації ретельного моніторингу ситуації на російській території, в тому числі за участю Посольства України в РФ (eurooffice@mtu.gov.ua; rkh@mtu.gov.ua).

  "Нагадуємо, що перевізники, які виконують двосторонні перевезення територією обох країн, наразі момент можуть пересуватися без обмежень, так як тимчасові обмеження стосуються винятково транзитних перевезень", - відзначають в міністерстві.

  Нагадаємо, Україна ухвалила порядок повернення російських вантажівок через свою територію. Зокрема, було сформовано перелік рекомендованих для російських перевізників пунктів пропуску.

  Попередній матеріал
  У Житомирі відкрили меморіальну дошку Герою Небесної сотні
  Наступний матеріал
  В Антрацит привезли дві роти російських військових - штаб АТО
  Loading...

  Чернігівські активісти зняли блокаду російських вантажівок

  У Росії призупинили рух близько 200 українських вантажівок

  Блокування російських вантажівок громадськими активістами не суперечить міжнародним угодам – Пивоварський

  Уряд прийняв рішення призупинити переміщення російських вантажівок по території України