Український кризовий медіа центр

За 2015 рік армію поповнили більше 10 тисяч контрактників - ЗСУ

  Протягом 2015 року контракт на проходження військової служби в ЗСУ уклали понад 10 тис. осіб.

  Про це заявив під час брифінгу в Києві начальник Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Воронченко, повідомляє "Укрінформ".

  "За 2015 рік на контракт прийняті 10092 особи, з них 479 офіцерів", - сказав Воронченко. Генерал також наголосив, що нині в Генштабі приділяють особливу увагу комплектуванню ЗСУ військовослужбовцями за контрактом. За словами Воронченка, частка високомотивованих та високопрофесійних контрактників має становити близько 50-60%. Решта - військовослужбовці за мобілізацією та строкової служби. На думку генерала, одним із мотиваційних стимулів для бійців є те, що під час укладання військовослужбовцем контракту йому виплачують одноразову допомогу.

  Воронченко також підкреслив, що зволікання народних депутатів з внесенням відповідних законодавчих змін зриває процес набору контрактників з числа військовослужбовців третьої хвилі часткової мобілізації, які зараз демобілізуються. Із цієї хвилі близько 4-5 тис. осіб, за його словами, хотіли б укласти контракт на півроку, однак нині існують законодавчі перепони.

  Як повідомляв 5.ua, 3 вересня 2015 року Президент України Петро Порошенко під час обговорення Воєнної доктрини на засіданні РНБО заявив, що кількість контрактників в Україні збільшиться, але призов все одно залишиться. 

  Попередній матеріал
  Блокада Криму: "Укравтодор" малює пішохідні переходи та встановлює знаки перед пунктом пропуску "Каланчак"
  Наступний матеріал
  У Чехії стався вибух на заводі з виробництва зброї - є загиблий
  Теги:
  Loading...