mil.gov.ua

З нагоди річниці становлення ЗСУ захисників України привітали міністр оборони та начальник Генштабу

  День святкування Збройних Сил України призначили ще 1993 року постановою Верховної Ради. Це свято відзначають щороку 6 грудня - у день ухвалення закону "Про Збройні Сили України".

  Із привітаннями до військових звернувся начальник генштабу Віктор Муженко. Він наголосив, за останні кілька років Збройні Сили України подолали чимало викликів.

  "Від реформування скорочення - до реоргранізації і оптимізації структури. Особливо тяжкими для нас були останні два роки. Але ЗСУ гідно справилися з тими завданнями і викликами, які стояли перед державою. На сьогодні ми можемо констатувати той факт, що українська армія відбулася, набула відповідних бойових і оперативних спроможностей. Мужність, героїзм, витримка і патріотизм наших воїнів дозволили зупинити російську агресію", -сказав Муженко.

  Привітав захисників України й міністр оборони Степан Полторак. Чільник відомства зауважив, у майбутньому армія змінюватиметься, щоби відповідати стандартам країн-членів НАТО. 

  "Незважаючи на минули десятиліття руйнування армії, складні економічні умови сучасності, нам є чим і ким пишатися. Зараз можемо по праву говорити про відродження української армії та орієнтації на європейські стандарти, на стандарти країн НАТО. Я переконаний, у питаннях реформування ЗСУ ми не маємо права зупинятися, ми не маємо права на помилку", - сказав Полторак.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко привітав українських військових з Днем Збройних Сил України.

  Попередній матеріал
  У Черкасах на людей впав білборд: семеро осіб травмовані
  Наступний матеріал
  Теракт у Ємені: внаслідок підриву загинув губернатор провінції Аден
  Теги:
  Loading...