Ліна Костенко 5.ua

З нагоди Дня народження Ліни Костенко у столиці влаштували поетичні читання

Українська поетеса Ліна Костенко працює над новими книжками, зазначають друзі сім'ї

У Ліни Костенко сьогодні День народження. Поетеса, якій виповнилося 86 років, не любить пишних святкувань, тому привітання від своїх шанувальників отримує заочно. У Музеї літератури в Києві з такої нагоди влаштували поетичні читання.

За словами друзів сім'ї, Ліна Костенко працює над новими книжками. Зокрема, уже незабаром має вийти її історична публіцистика про українську ідентичність в часи Російської імперії. А от нову поетичну збірку читачі, можливо, побачать уже цієї осені. Там буде чимало актуальних, навіть, політичних віршів. Кілька ще не виданих поезій зачитали уже сьогодні у Києві.

"Ліна Василівна ще минулого року уже готувала рукопис, передала рукопис, але потім сказала: ні, оце погано, оце я перепишу, отут не так.. Це абсолютно дивовижна вимогливість до себе. Прекрасні є вірші, прекрасні, які пишуться... Там є  політичне осмислення - дуже гостре, дуже дражливе, де всім на горіхи дістається... Слава Богу, що зі здоров'ям уже все гаразд, бо минулий рік був досить складним для Ліни Василівни", - зазначив літературний критик Дмитро Дроздовський.

Нагадаємо, зі святом письменницю привітав президент України Петро Порошенко

Попередній матеріал
Гонтарева: Економіка України адаптувалася до нових реалій після втрати окупованих територій
Наступний матеріал
У Кривому Розі відкрили перший в Україні монумент пам'яті загиблим героям в АТО
Теги:
Loading...

Ліна Костенко святкує ювілей

Донька Ліни Костенко видала книгу про Чорнобиль

Ліна Костенко презентувала нову збірку поезій