Facebook / Анатолій Матіос

З банківської скриньки арештованого директора підприємства Міноборони вилучили десятки тисяч доларів

  Кілька днів тому чоловіка схопили на хабарі у півмільйона гривень.

  Десятки тисяч доларів вилучили з банківської скриньки арештованого директора державного підприємства Міністерства оборони. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

  Підозрюваний очолив підприємство "Південьвійськбуд" у серпні. Кілька днів тому його схопили на "хабарі" у півмільйона гривень і заарештували. Зі слів Матіоса, слідчі отримали дозвіл суду відкрити банківську скриньку посадовця. Там і вилучили велику суму. Скільки саме - правоохоронці зараз підраховують.

  "Є там що бачити ( стоси грошей у валюті). Рахуємо. Думаю важко буде горе-керівнику і його покровителям пояснити походження цих коштів", - написав прокурор.

  Як повідомляв 5.ua, 4 грудня "на гарячому" затримали директора державного підприємства Міноборони, його заступника та керівника товариства під час передачі хабара у розмірі 500 тис. грн. Таку суму можновладці вимагали з підприємця за підключення його установи до електричної мережі та трансформаторної підстанції, що перебуває на балансі Міністерства оборони України.

  Попередній матеріал
  РФ відмовилася виконувати рішення ЄСПЛ за позовами України - Яценюк
  Наступний матеріал
  Прем'єр-міністр Туреччини звинуватив Росію в етнічних чистках
  Loading...