З 23 червня українці здаватимуть відбитки пальців для отримання Шенгенської візи

  З 23 червня 2015 року громадяни України, які подаватимуть документи на отримання Шенгенської візи, повинні будуть особисто приходити до консульських відділів та здавати там відбитки пальців і цифрове фото.

  Про це повідомляє "ВВС Україна" з посиланням на Представництво ЄС в Україні. Як зазначає видання, біометричні дані зберігатимуться у системі VIS (visa information system) упродовж 59 місяців і використовуватимуться при обробці всіх наступних протягом цього періоду звернень за візами. Якщо за 59 місяців заявник не подаватиметься на інші Шенгенські візи, інформація автоматично видалятиметься із системи.

  За інформацією видання, відбитки пальців не здаватимуть діти до 12 років, особи, у яких фізично неможливо взяти відбитки пальців та голови держав і урядів, що подорожують з офіційними візитами.

  Як раніше повідомлялося, Президент України дав два місяці на підготовку звіту щодо виконання вимог Єврокомісії для запровадження безвізового режиму. Про це Петро Порошенко заявив напередодні, під час наради з урядовцями та представниками Генпрокуратури, Радбезу, антикорупційного бюро, прикордонниками та працівниками президентського апарату. 

  Попередній матеріал
  Наливайченко терміново відправив спецгрупу СБУ в Одесу
  Наступний матеріал
  Крулько з трибуни Верховної Ради зачитав депутатський запит Надії Савченко