Яценюк 5.ua

З 1 вересня бюджетникам підвищать пенсії та зарплати - Яценюк

  Соціальні виплати, пенсії та зарплати бюджетникам підвищать уже з 1 вересня.

  Про таке заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. За словами чільника уряду, чинний закон передбачав, що ці показники зростуть від 1 грудня, проте уряд та Президент вирішили прискорити цей процес. Тож, мінімальна заробітна плата від 1 вересня становитиме 1378 гривень, пенсія - 1074 грн.

  "Чинний закон передбачав, що з 1 грудня мінімальна заробітня платня і прожитковий мінімум зростуть. Але ми працювали над тим, щоб знайти фінансовий ресурс і підвищити мінімальну заробітню платню і прожитковий мінімум, а відповідно зарплати для українців вже з 1 вересня, і таке рішення прийнято. Загальний фінансовий ресурс, який необхідно було знайти для підвищення заробітніх плат, пенсій, виплат складав близько 10 млрд грн – і ми їх знайшли. Мінімальна пенсія буде складати 1074 гривні, мінімальна заробітня платня, яка сьогодні в країні складає 1218 грн, з першого вересня цього року буде складати 1378 грн", - сказав прем'єр.

  Нагадаємо, міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі "5 каналу" повідомив, що заборгованість із зарплати в Україні сягає близько 2 млрд грн. 

  Попередній матеріал
  Бірюков запевнив, що всі бійці ЗСУ забезпечені зимовою формою
  Наступний матеріал
  Німеччина, Франція й Великобританія закликали ЄС вирішити проблеми з мігрантами
  Теги:
  Loading...