ЗНО flickr.com

З 1 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО

Доступ до реєстраційної форми для бажаючих зареєструватися буде надано починаючи з 12:00 1 лютого.

Про це на прес-конференціїї розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомляє "Укрінформ".

Він зазначив, що ті, хто не зможе зареєструватися з якихось причин онлайн, можуть зробити це в регіональних центрах ЦОЯО. Для випускників шкіл пункти реєстрації створені за місцем навчання.

Крім того, Карандій зазначив, що для майбутніх учасників ЗНО, які проживають на неконтрольованих чи окупованих територіях або на лінії розмежування, передбачена можливість подати документи електронною поштою.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

Цього року абітурієнти подають до вишів тільки сертифікати ЗНО 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів з наступного переліку: українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська, іспанська, німецька, французька чи російська мови.

Також для випускників шкіл цього року поєднали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів: українська мова та література, математика або історія України.

Як зазначив Карандій, випускник може пройти ЗНО і з математики, і з історії України. Проте оцінку з ДПА буде зараховано лише з одного предмета. Результати ЗНО з української мови та літератури будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація на основі кількості балів, які набрані за виконання завдань лише з української мови.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови та літератури і триватиме до 17 червня.

Нагадаємо, 5 січня, регіональні центри оцінювання якості освіти розпочали реєстрацію осіб, які прагнуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Попередній матеріал
Медики констатують, що грип потроху відступає
Наступний матеріал
В Італії фіксують аномальне потепління

Відсьогодні в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти назвав ключові дати ЗНО-2016

Генпрокуратура звернулася до вишів із вимогою відрахувати студентів, які вступили за підробленими сертифікатами ЗНО