nezhatin.com.ua

З 1 грудня "Київхліб" підвищує ціни на хлібобулочні вироби

  ПАТ "Київхліб" оголосило про підвищення відпускних цін на основні сорти продукції з 1 грудня 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київхліб".

  "Публічне акціонерне товариство "Київхліб", одне з провідних гравців хлібопекарного ринку України, вимушене оголосити про підняття відпускних цін на основні сорти своєї продукції з 1 грудня 2015 року", - йдеться у повідомленні.

  Відтак батон нарізний київський вагою 0,5 кг подорожчає з 5,34 грн до 5,64 грн, хліб український столичний подовий 0,95 кг - з 6,9 грн до 7,92 грн, хліб пшеничний традиційний подовий 0,65 кг - з 5,64 до 6,24 грн.
  Як зазначають на підприємстві, ПАТ бракує обігових коштів для покриття поточної діяльності, тому є наявність ризику зупинки виробництва при збереженні нинішнього рівня цін.

  "На жаль, з часу останнього підвищення цін 18 лютого 2015 року загострилася економічна ситуація в країні, спостерігалися рясні інфляційні процеси, зростала вартість всіх складових продукції. В результаті чого ПАТ "Київхліб" опинилося у критичній ситуації, коли витрати на виробництво вже не можна перекривати за рахунок внутрішніх резервів", - йдеться в повідомленні.

  У "Київхлібі" також відзначають тенденцію до зростання вартості борошна, питома вага якого у структурі собівартості займає до 40%, а також інших складових, а саме газу, електроенергії, іншої сировини (цукор, масло, дріжджі, сіль). Крім того, на законодавчому рівні збільшився розмір мінімальної заробітної плати.

  Слід зауважити, що ціни на три види хлібобулочних виробів (український домашній 0,95 кг, пшеничний київський І с. 0,65кг та батони звичайні в/с 0,5кг), що реалізуються в мережі фірмової торгівлі за умовами інвестиційних договорів, залишаються незмінними.

  Як повідомляв 5.ua, до кінця року ціни на хліб, молоко, м'ясо та яйця зростуть на 5%.

  Попередній матеріал
  Одеські судді, які допустили звільнення під заставу імовірних винуватців трагедії 2 травня, подали у відставку
  Наступний матеріал
  У Луцьку провели в останню путь бійця АТО, добровольця Віктора Мельничука
  Теги:
  Loading...