пілоти
5.ua

Європейські авіаперевізники хочуть заборонити пілотам перебувати в кабіні наодинці

  Авіакомпанії в Європі та Канаді готові прийняти вимогу Федерального авіаційного управління США, згідно з якою пілотам комерційних рейсів забороняється залишатися в кабіні наодинці.

  Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Bloomberg.

  За інформацією РБК-Україна, канадський авіаперевізник Air Canada заявив, що запровадить стандарт "без зволікання", британська авіакомпанія EasyJet зробить це в п'ятницю, а норвезька Norwegian Air Shuttle дочекається схвалення регулюючих органів.

  Німецькі авіакомпанії Lufthansa, Germanwings, Air Berlin, Condor і TuiFly також готуються запровадити новий стандарт, повідомив Bloomberg голова Федерального союзу авіаційної економіки Німеччини Маттіас фон Рандов.

  За словами колишнього члена Національної ради з безпеки Річард Гелінг, таке нововведення служитиме стримуючим фактором у тих випадках, коли пілот залишився в кабіні наодинці і почав поводитися дивно чи непередбачувано.

  Також американський авіаційний стандарт вимагає, аби під час польоту в кабіні пілотів знаходилися два кваліфікованих члена екіпажу. В даному випадку, на зміну пілоту, що вийшов з кабіни, повинні увійти стюардеса або змінний пілот. Вони мають замкнути двері і залишатися всередині до тих пір, поки пілот, що пішов, не повернеться.

  Таке правило у більшості країн світу впроваджується на розсуд авіакомпаній, пише РБК-Україна.

  Нагадаємо, стало відомо, що автопілот авіалайнера А-320, який упав із 150 людьми, був спеціально встановлений на різке зниження.

   

  Попередній матеріал
  Ізраїльські лікарі врятували ногу українському офіцерові
  Наступний матеріал
  Збори суддів задовільнили відставку голови ВАСУ Нечитайла

  У будинку пілота розбитого літака компанії Lufthansa слідчі виявили важливі знахідки

  Автопілот розбитого у Франції літака був спеціально встановлений на різке зниження

  Пілот загиблого в Альпах літака навмисне замкнувся в кабіні, тож міг свідомо знищити лайнер – прокурор Марселя

  Один із пілотів розбитого у Франції літака під час катастрофи був поза кабіною