kvartirka.com

Європейське агентство з авіаційної безпеки схвалило до використання два повітряні маршрути над Чорним морем

  Агентство підтвердило спроможність українських диспетчерів гарантувати безпеки повітряного руху на цих шляхах

  Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) рекомендувало до використання два повітряні маршрути над Чорним морем, які Україна запропонувала в комплексі заходів з відновлення використання повітряних трас у цій зоні. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

  "Таким чином підтверджено готовність українського провайдера аеронавігаційного обслуговування гарантувати належний рівень безпеки повітряного руху в міжнародному повітряному просторі, відповідальність за який покладено на Україну", - сказано в повідомленні.

  Згідно з розповсюдженим EASA офіційним Safety Information Bulletin, два маршрути – L851 та M856, – що проходять через  повітряний простір над західною частиною Чорного моря, є придатними для планування польотів усіма авіакомпаніями. Використання рекомендованих EASA маршрутів над Чорним морем дозволить авіакомпаніям скоротити свої витрати та сприятиме розвантаженню повітряних маршрутів у районах польотної інформації суміжних держав.

  У Мінінфраструктури додали, що у висновку EASA йдеться виключно про маршрути у повітряному просторі над Чорним морем, які не зачіпають територію Автономної республіки Крим. "Повітряний простір над АРК та територіальними водами залишається закритим для польотів повітряних суден. Повідомлення деяких ЗМІ про те, що будуть відновлені польоти над Кримом, є помилковими", - сказано в тексті.

  Нагадаємо, 14 січня набула чинності угода про "відкрите небо" між Україною і США.

  Попередній матеріал
  Яценюк сьогодні зустрінеться з БПП і "радикалами"
  Наступний матеріал
  Бійці МВС розстріляли і підірвали бронеавтомобіль "Козак"
  Loading...