Технічна допомога від ЄС для ДПСУ 5.ua

ЄС передав українській Держприкордонслужбі технічної допомоги для охорони кордону на 7 млн євро

Представництво Європейського Союзу в Україні передало прикордонному відомству обладнання та технічні засоби, що були отримані в рамках реалізації проектів міжнародно-технічної допомоги.

Європейський Союз передав Держприкордонслужбі технічні засоби охорони кордону на суму понад 7 мільйонів євро. Серед них 142 автомобілі підвищеної прохідності, 51 пасажирський мікроавтобус, 142 прилади тепловізійного спостереження та 36 захищених ноутбуків.

На церемонії був прем'єр Арсеній Яценюк. Там він заявив - сподівається, що від вересня електронні системи контролю Держприкордонслужби будуть уніфіковані з системами Інтерполу задля розшуку злочинців. На його думку, безпека вітчизняних кордонів - один з основних факторів для запровадження безвізового режиму.

"У вересні місяці 49 пунктів повинні бути вже підключені до системи контролю Інтерпола і ідентифікації цієї особи щодо того чи є вона занесена до бази даних Інтерполу чи ні. Так що завдання державної прикордонної служби це технічне вирішення питань для отримання Україною безвізового режиму", - заявив Яценюк.

Попередній матеріал
У Гюмрі під пам'ятником "Мати Вірменія" знайшли зарізаного російського солдата
Наступний матеріал
Інтерпол оголосив у розшук колишнього керівника "Укрспецекспорту"
Теги:
Loading...