radiosvoboda.org

Ємен повідомив про загибель лідерів "Аль-Каїди" внаслідок удару з безпілотника

  У Ємені посадовці повідомили, що внаслідок повітряного удару з безпілотного літака загинули кілька провідних діячів єменського відділку ісламістської мережі "Аль-Каїда".

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

  За інформацією видання, внаслідок удару з безпілотного літального апарату, ймовірно американського, в понеділок, 11 травня, біля будівлі президентського палацу в місті Аль-Мукаллі, центрі провінції Хадрамаут на південному сході Ємену, загинули четверо бойовиків "Аль-Каїди" на Аравійському півострові". Серед них командувач сил ісламістів у провінції Ібб на ім’я Маамун Хатеб і оперативний агент Мухаммад Салех аль-Горабі, якого розшукували за підготовку низки нападів на банківські установи в різних місцях Хадрамауту.

  Мережа "Аль-Каїда" та її відділення у Ємені, "Аль-Каїда" на Аравійському півострові", скористалися останніми місяцями з боротьби влади Ємену й коаліції під проводом Саудівської Аравії проти повстанців угруповання Хуті і зміцнили свої надбання, зокрема у провінції Хадрамаут.

  США, які вважають "Аль-Каїду" на Аравійському півострові" найнебезпечнішою частиною ісламістської мережі, давно ведуть із нею в Ємені боротьбу, в першу чергу із застосуванням безпілотників та іноді ракетних ударів зі своїх кораблів у Перській затоці.

  Як ми раніше повідомляли, 7 травня у Ємені вбито лідера "Аль-Каїди", який, імовірно, організував напад на редакцію Charlie Hebdo. 

   

  Попередній матеріал
  В "Інформаційних військах" "служать" вже близько 40 тис. добровольців - Мінінформполітики
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: троє українських військовослужбовців загинули, бойовики продовжують накопичувати важку техніку

  Напередодні перемир’я арабська авіація розбомбила ракетну базу у столиці Ємену – більше 90 загиблих

  Повстанці Ємену заявляють про збиття літака коаліції, очолюваної Саудівською Аравією

  У Ємені вбито лідера "Аль-Каїди", який, імовірно, організував напад на редакцію Charlie Hebdo

  Саудівська Аравія готова до припинення вогню в Ємені