Єдиний в Україні кінологічний навчальний центр ДПСУ відзначає сімдесятиріччя

  Єдиний в Україні кінологічний навчальний центр ДПСУ, що розташований на Львівщині, відзначає сімдесятиріччя.

  За роки існування установа підготувала десятки тисяч кінологів та службових собак. Зокрема, за час бойових дій на Сході країни навчання тут пройшли понад дві тисячі прикордонників та близько сотні собак. Сьогодні з нагоди свята прикордонники влаштували показові виступи службових собак, їх могли побачити всі охочі. Чотирилапі долали перешкоди та шукали псевдовибухівку.

  "Собаки як діти. До кожного потрібен індивідуальний підхід. У неї свої емоції, до собаки не можна приходити з поганим настроєм. Він все відчуває. Переживає за господаря, це маленька дитина", - поділилася спостереженнями Вікторія Коваль, курсант Кінологічного навчального центру.

  "Шукали зброю, стояли в караулі, ви памятаєте, як було у Волновасі. Мороз - то у светрики його одягали. Без собаки стояти то одне, а з собакою набагато простіше", -  розповів Сергій Петришин, прикордонник.

  Нагадаємо, у березні "5 канал" зняв сюжет про кінологічний центр міліції Івано-Франківська, де собак-пошуковиків та їхніх інструкторів готують до відрядження на Донбас.

  Попередній матеріал
  У Києві на Позняках для житлової забудови засипають озеро, якого за документами не існує
  Наступний матеріал
  Омбудсмен Чечні пропонує легалізувати в Росії багатоженство

  Найстаріший собака у світі відзначає свій 21 день народження

  Собака ризикував життям заради кошенят

  В Івано-Франківську готують собак, які допомагають правоохоронцям на блокпостах Донбасу

  Київське метро відтепер охоронятимуть з собаками