Податкова реформа
Податкова реформа Фото dengi-info.com

Яценюк вимагає від керівника ДФС невідкладних звільнень вищого керівництва податкової

  Під закон про люстрацію підпадає 42% вищого керівництва центрального апарату Державної фіскальної служби.

  Про це під час засідання Кабміну заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє "Укрінформ".

  Прем'єр наголосив: "За результатами перевірки (Мін'юстом ДФС щодо виконання закону про очищення влади - 5.ua), 42% вищого керівництва центрального апарату Державної фіскальної служби мають бути негайно звільненими".

  Голова уряду також повідомив, що Міністерство юстиції перевірило 344 особові справи вищого керівництва Державної фіскальної служби - як центрального апарату, так і всіх обласних підрозділів, керівників і заступників керівників і відповідних начальників митниць.

  Яценюк підсумував: "Відповідно до результатів перевірки, здійсненої Міністерством юстиції України, ... вимагаю від керівника Державної фіскальної служби невідкладно виконати закон про очищення влади і звільнити 42% центрального апарату Державної фіскальної служби і 15% апарату обласних ДФС, як цього вимагає закон".

  Прем'єр-міністр України наголосив, що це перший крок до формування нової Державної фіскальної служби "за тим самим принципом, за яким ми формуємо Національну поліцію і пропонуємо формувати нові українські суди".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 21 жовтня 2015 року, Яценюк заявив, що нові судді мають бути набрані за принципом формування Нацполіції.

  Попередній матеріал
  СБУ блокувала канал контрабанди військових товарів з Росії до так званої "ПМР"
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих на затонулому катері "Іволга" зросла до 17 осіб
  Теги:
  Loading...