біопаспорт 5.ua

Яценюк: Видача ID-карток замість паспортів почнеться з 1 січня 2016 року

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував видачу ID-карток з 1 січня.

  Про це він заявив за підсумками зустрічі з технічною місією Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною, передає BBC Україна. ЄС через місяць надасть рекомендації щодо виконання плану з лібералізації візового режиму, а в грудні буде представлено остаточний звіт місії.

  "Основне завдання з 1 січня наступного року забезпечити процес видачі нових ID-карток замість внутрішніх паспортів. Для цього Кабінет Міністрів України в проекті Державного бюджету України передбачає кошти на забезпечення видачі для громадян України нових ID-карток", - заявив Яценюк.

  Нагадаємо, у липні Яценюк у ході засідання колегії МВС нагадав про завдання, кінцевою метою яких є лібералізація візового режиму. "Свої завдання ви знаєте, починаючи від необхідності підключення до бази Інтерполу пунктів пропуску, яких у вересні вже повинно бути підключено 20 з гаком, і закінчуючи як видачею біометричних паспортів, так і переходом на картку громадянина України замість паспортів радянського стилю з наступного року. Це реформа безвізового режиму, і ми повинні зробити все, щоб ніхто не показав пальцем на Україну через невиконання якихось технічних моментів", - сказав Яценюк.

  Попередній матеріал
  "Особливого статусу" немає ні в чинній Конституції, ні змінах до неї – Черненко
  Наступний матеріал
  Після повернення окупованих територій буде потрібен перехідний етап у два роки – Жебрівський
  Теги:
  Loading...