Яценюк: по всій Україні проводитимуться навчання з пожежогасіння

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести навчання з пожежогасіння по всім лісовим господарствам країни, з метою перевірити готовність відповідних служб до швидкого реагування на надзвичайні ситуації, а також наявність та справність спецтехніки для гасіння пожеж.

  Таке доручення Яценюк дав на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у формі селекторної наради, повідомляє "УНІАН".

  "Провести навчання на всіх об’єктах лісокористування з метою проведення тренувань по оперативному пожежогасінню об’єктів лісокористування", - зазначив прем’єр-міністр.

  Як ми раніше повідомляли, за даними ДСНС, за минулу добу в Україні сталося майже 300 пожеж. Так, серед пожеж на житловий сектор припадає лише 91, п'ять – на виробничий сектор, шість – на транспортний. Внаслідок пожеж загинули троє людей, двоє поранені. Чотирьох  вдалося врятувати.

  Найскладніша ситуація наразі залишається у Васильківському районі Київської області, до продовжується гасіння пожежі на нафтобазі, яка спалахнула 8 червня. 

  Попередній матеріал
  Міністерство культури винесе свою стратегію на Нацраду реформ - Кириленко
  Наступний матеріал
  Завтра Європарламент проведе слухання щодо миротворців ЄС на Донбасі