Яценюк 5.ua

Яценюк хоче добитися від власників "БРСМ-Нафта" відшкодування збитків

  Підготувати цивільний позов до власників нафтобази "БРСМ-Нафта" щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок пожежі на цій базі.

  Таке доручення прем'єр Арсеній Яценюк дав керівництву Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це він заявив під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

  "Ви разом з Генеральною прокуратурою та Міністерством юстиції повинні підготувати і подати цивільний позов про компенсацію загальної суми збитків, які нанесені державі у зв'язку з протиправною діяльністю власників компанії "БРСМ", що призвело до пожежі та нанесенню збитку державі у розмірі, визначеному на підставі відповідної судової експертизи ", - сказав він на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в понеділок у Києві. 

  Відповідаючи на питання прем'єра про суму збитків у зв'язку з пожежею на нафтобазі "БРСМ-Нафта", Микола Чечоткін відповів, що якщо брати в комплексі, разом з компенсацією всіх витрат та виплатою сім'ям загиблих і постраждалих - це близько 50 млн грн.

  Попередній матеріал
  "Укртатнафта": для розслідування вибуху на КНПЗ створено спеціальну комісію
  Наступний матеріал
  Перекачування палива з "БРСМ-нафта" на базу "КЛО" під Васильковом відновлено
  Теги:
  Loading...