5.ua

Яценюк доручив підприємствам теплокомуненерго провести перерахунок плати за опалення

  Яценюк доручив проконтролювати підприємства теплокомуненерго (ТКЄ), які мають провести перерахунок виставлених рахунків за опалення з прив'язкою до зовнішньої температури повітря.

  Про це прем'єр-міністр сказав у середу, 13 січня 2016 року, на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє "Дзеркало тижня"

  "Постанова уряду є, її потрібно виконувати", - наголосив Яценюк. Прем'єр нагадав, що уряд ще наприкінці минулого року прийняв відповідну постанову №630. Контроль над реалізацією документа прем'єр поклав на віце-прем'єра Геннадія Зубка. Прем'єр також підтримав ініціативу віце-прем'єра провести селекторну нараду з представниками облгазів. Зубко, натомість, пояснив, що облгази нині виставляють населенню завищені рахунки за поставки газу.

  Також Яценюк доручив Мін'юсту перевірити рішення НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг - 5.ua) щодо тарифів на газ для населення. За його словами, облгази почали виставляти рахунки населенню, в які включені витрати на транспортування газу, що не передбачено чинним законодавством.

  Як повідомляв 5.ua, 20 жовтня 2015 року в Уряді запропонували знизити тарифи на електроенергію для підігріву води та опалення. 

  Попередній матеріал
  Доба на Сході минула без втрат – Лисенко
  Наступний матеріал
  У афганському Джелалабаді внаслідок терористичного акту загинуло щонайменше шестеро осіб
  Теги:
  Loading...